5 Kõige Populaarsemat Kasiinomängu (Pluss Strateegiad!)

Kasiinod on ideaalne koht, kuhu minna lõbusa õhtu veetmiseks. Seal toimub alati midagi uut ja võib olla raske otsustada, mida kõigepealt teha, kui võimalusi on nii palju! Selles artiklis räägime viiest lemmikmängust kasiinos: blackjack, pokker, rulett, craps ja mänguautomaadid ehk slotid.

Kasiino hasartmängud on olnud olemas juba ammustest aegadest alates . Mänguautomaadid leiutas ameeriklane Charles Fey, kui ta mängis kodus kaardimänge, kus tal oli vaja viisi, kuidas arvestust pidada ilma iga jagatud kätt üles kirjutamata, sest mängijad ei näinud oma kaarte pimeduse tõttu, mis tulenes söe-õlilampidest, mis tol ajal ruume valgustasid. Nüüd, 200 aastat hiljem, on inimestel igal pool WiFi internetiühendus ja võimalik mängida oma kodust läbi interneti kasiinode.

1. Pokker

Pokkeri eesmärk on võita kõik žetoonid oma vastaste üle kavaldamise teel. Selleks kasutad 52 kaarti, mis on jagatud nelja masti, mis esindavad vastavalt ärtud, ruutud, ristid ja potid. Igal mastil on kolmteist reitingut kahest, ässadeni. Igas kaardipakis on ka jokker, kuid neid pokkeris ei kasutata!

Sul on võimalus bluffeerida oma vastaseid ja neid eksitada. Pokkeri puhul on oluline, kuidas sa teiste mängijate vastu mängid, mitte ei looda juhusliku kaardiloosimise õnne peale, nagu paljudes teistes kasiinomängudes.

Mängus, kus kaardid jagatakse juhuslikult, on iga otsus oluline. Pokkeri puhul ei ole õnne; kõik on seotud õigete valikute tegemisega ja tõenäosuste mõistmisega üle pikema aja perioodi, et mängides võidukalt välja tulla.

Üks minu lemmikuid selle mängu juures on see, et siin omandatud oskusi – nagu bluffimine või eeldataval väärtusel põhinevate otsuste tegemine – saab kasutada ka paljudes teistes olukordades – olgu selleks äri või eraelu!

kuidas pokkerit mängida

2. Blackjack

Blackjackis saate pakist kaks kaarti (milles on tundmatu kaartide arv) ja panustate sellele, kas need kaks kaarti annavad kokku rohkem kui 21 punkti (igal kaardil on nimiväärtus). Kui jõuate 21-le lähemale kui diiler, võite vooru võita.

Diiler loosib alati välja veel ühe kaardi peale sind, nii et teadmine, millal nad seda teevad ning mis kaardid juba pakkidest väljas on, aitavad teil oma käe osas paremaid otsuseid teha!

Blackjackil on palju erinevaid variante (näiteks “Pontoon”, kus mängijad saavad kasutada ainult kahte kaarti), kuid enamik inimesi mängib American Blackjacki, mida on palju lihtsam õppida.

Üks põhjus, miks inimesed blackjacki nii huvitavaks peavad, on see, et see on mäng, mille puhul tundub, et võid kasiinot ülekavaldada ja omad mingisugust eelist.

Sellest suurepärane näide on kaartide lugemine. See on strateegia, kus jälgite mängitud kaarte (tavaliselt määratakse igale kaardile väärtus: ässad on üks, näokaardid on kümme jne – selle jaoks on oma punktidesüsteem) ning mitu neid pakis alles võiks olla.

Strateegiat võib olla keeruline õppida, kuid selle edukuse protsent on üle 50% ehk sul on teoorias kasiino üle eelis. Blackjacki kaardilugemine ühendab huvitava mängu jaoks mõlemad oskused matemaatikaga.

Kindlasti üks mäng mis kergelt hasarti tekitab.

3. Rulett

Rulett on ülipopulaarne kasiinomäng ja seda põhjusega. Seda on lihtne mängida – panete lihtsalt oma raha lauale, valite, kuhu pall maandub (kas punasele või mustale), ja loodate, et aeg on teie poolel!

Rulett on ka juhuse ja oskuste segu, kuna on nii palju erinevaid numbreid, millele saate panustada individuaalselt. Mida rohkem panuseid panete, seda suuremad on teie võiduvõimalused.

Parim osa on see, et selles mängus on hulgaliselt erinevaid panustamisvõimalusi – saate panustada selle peale, kuhu pall maandub, mitu vooru see enne peatumist läbib või isegi kas ratas peatub paaritu või paarisarvu kohal.

Majal (ehk kasiinol) on küll ruletis eelis, kuid koefitsiendid on siiski päris head – raha tagasisaamiseks kulub vaid paar panust ning nii paljude erinevate panustamisviiside korral on alati võimalus, et veab.

Kui rulett pole teie jaoks, proovige selle asemel Crapsi! See mäng Eestis megapopulaarne ei ole kuid filmides olete seda kindlasti näinud.

4. Craps ehk täringud

Juhuse teisel poolel on mäng Craps, mis tugineb suuresti oskusele. Võib-olla mõtlete, et ka siin on nii palju võimalusi ja võimalusi panustamiseks, kuid tegelikult pole vaja palju abi, sest diiler teeb kogu töö teie eest ära!

Crapsi mängimiseks peate veeretama paari täringut ja panustama sellele, mida täringud kokku annavad. Täring on nummerdatud ühest kuueni, nii et kui panustaksite sellele, et järgmine vise on kolm või üksteist, siis peate tabama näiteks kahte ja ühte või kuut ja viit.

5. Slotid

Mänguautomaadid on puhas õnnemäng ja mäng, mida algajad sageli eelistavad.

Slotsides keerutate läbi erinevate ikoonide rullide, kuni ratas peatub ühe või kahe sümboli peal. Teie ülesanne on seejärel valida panuse summa rulli kohta – tavaliselt üks sent kuni viis Eurot!

Mida kõrgem on panustamise tase, seda suurem on võimalus võita suurelt ja saada jackpot.

Mõnes mängus on teemad, mis on populaarsemad kui teised, näiteks metsiku lääne või egiptuse teema. Nende pesade rullidel näete mõningaid sümboleid ja siis võite nende võitmiseks panustada.

Parim viis seda mängu mängida – eriti kui olete uus – on see, et alustate väikeste panustega ning mõistate mängureegleid ja tõenäosusi.

Kõige populaarsem mänguautomaatide strateegia on mängida ühte või kahte münti korraga ja lihtsalt õnnele loota.

Kui olete seda mõnda aega teinud, proovige mängida viite senti ühe keerutuse kohta, et näha, kas teie õnnepäev on just täna!

Kokkuvõte

Kasiinomängud on suurepärane viis igavat õhtut nautida. On oluline, et mõistaksite, kui palju raha soovite kulutada, millised on teie võiduvõimalused ja teate, millal on aeg võidud taskusse pista.

Parim strateegia on alustamine tagasihoidlikult – hoides panuseid minimaalsena ja kogudes mängukogemust.

Kui arvate, et teil on hasartmänguprobleeme, on abi ja toe saamiseks olemas ressursse. Abi küsimisel pole kunagi häbi.

Posted in Muu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *